Iktus u Mariboru 31. kolovoza

Treneri Veslačkog kluba Iktus danas su organizatorima 35. Međunarodne veslačke regate Maribor 2013. poslali prijavu za natjecanje te popis veslačica i veslača, raspored ekipa i discipline u kojima će veslati. Pogledajte koje su ekipe prijavili treneri Branimir i Branka Steiner, Damir Marković i Jasminka Čolić-Kraljević. 

35. Međunarodna veslačka regata Maribor 2013. 


UTRKA                                      IME I PREZIME

 

1    JM16 4-              MATEJ LAMZA, MATKO ŽURO, KREŠIMIR FORJAN i JURAJ JENJIĆ

2    JW16 2X            ĆAĆIĆ DARIJA – ĆAĆIĆ ANĐELA

4    JM16 1X             1. HRVOJE KANDRAĆ

                              2. DINO STEINER

                              3. STJEPAN PINOTIĆ

                              4. MISLAV KONJIK

                              5. LUKAS ŠESTIĆ

                              6. IVOR KRIŠTOF

5    JM  2X               1. MARIO MILIĆ- SWEN SABOLIĆ

                              2. IVAN KATALINIĆ- DARIO RUDEC

6    W  1X                1. MAJA ANIĆ

                              2. MAJA ČAVLOVIĆ

7    JM14 2X             PATRIK LONČARIĆ – ANTON LONČARIĆ

8    JM 14 1X            1. MARKO IŽA

                              2. IVAN ANTE GRGIĆ

10    1W 2X             TEUTA STOJAKOVIĆ- MIA DRKULEC

11    M 1X                1. ANTONIO PERIĆ

                              2. MATE MOGUŠ

12    M 2-                 1. DINO BELIĆ- BRUNO PIRIĆ

                               2. MATEJ SRB- STJEPAN PIRIĆ

                               3. KRISTIJAN LANDEKA- NEDJELJKO RADO

13   JM 16 2-             1. MATEJ LAMZA- MATKO ŽURO

                               2. KREŠIMIR FORJAN- JURAJ JENJIĆ

14  JM 4 X                 DARIO RUDEC, SWEN SABOLIĆ, IVAN KATALINIĆ, MARIO MILIĆ

15   JM 16 2X             FRAN LOBEL VRBAN- IVAN IVKOVIĆ

16   JM 12 1X              MARIN ŠUTO

17   JM 2-                    DOMAGOJ PETANJAK- OLIVER KANDRAĆ

18   1W 14 2X              OZANA PRISUDA- ZLATA PINOTIĆ

20   1W 1X                   MIA DRKULEC

21   JW 14 1X              1. ARIA CVITANOVIĆ

                                 2. LEA LAMZA

22   JM 13 1X              1. LEON JUG

                                  2. MARKO PIRIĆ

23   JM  1X                  BORNA SRB

25   JW16 1X                1.TEUTA STOJAKOVIĆ

                                    2. ANĐELA ĆAĆIĆ

                                   3. DARIJA ĆAĆIĆ

26   M/JM 8+               DINO BELIĆ, MATEJ SRB, STJEPAN PIRIĆ, MATE MOGUŠ, KRISTIJAN LANDEKA, NEDJELJKO                                         RADO, ANTONIO PERIĆ,  BRUNO PIRIĆ, korm. MARKO PIRIĆ  

 

 

                                                                                  

Share